Ogłoszenia

IV Niedziela zwykła 28 stycznia 2018

 

1. Dziś, o godz. 17.30 zapraszamy na koronkę do Bożego miłosierdzia.

2. Od jutra pierwsza Msza Święta w dni powszednie ponownie o godz. 6.30.

3. W piątek Święto Objawienie Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to w Kościele dzień modlitwy w intencji powołanych do życia zakonnego. Ofiary na tacę, z tego dnia, są przeznaczone na utrzymanie zakonów klauzurowych. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00 – 8.00 – 10.00 – 16.30 i 18.00. Podczas każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie gromnic.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek  I sobota miesiąca. W czwartek całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek spowiedź od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy w piątek, po Mszy Świętej o godz. 8.00. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii i kancelarii parafialnej. W sobotę Mszą Świętą o godz. 8.00 rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo I sobót miesiąca. 

5. Trwają w naszej parafii katechezy neokatechumenalne. Zapraszamy w niedziele, wtorki i czwartki o godz. 19.00 do Domu parafialnego.

6. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły na rzecz parafii, szczególnie za ofiary na obiady dla dzieci. Bóg zapłać.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.